Contact

Adresa:

Str. Cornu Luncii, nr. 2-4, Sector 3, Bucuresti

Punct de lucru:

Splaiul Unirii. nr 355-369, Sector 3, Bucuresti

PROGRAM:

Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: 09:00 - 16:00

Duminica: 09:00 - 14:00

Telefon:

021.9793

Echipa de vanzari:

ecuson-rulate-gociu

Dan Gociu

Coordonator Vanzari Auto Rulate

Tel: 0757.038.820

E-mail:dan.gociu@dabauto.ro

Bogdan Pletea

Consulatnt Vanzari Auto Rulate

Tel: 0785.200.235

E-mail: bogdan.pletea@dabauto.ro

Ionut Bogdan Munteanu

Consultant Vanzari Auto Rulate

Tel: 0785.200.218

E-mail: bogdan.munteanu@dabauto.ro

Echipa de Achizitii:

Razvan Baraitaru

Consultant Achiziții Auto Rulate

Tel: 0785.200.381

Email: razvan.baraitaru@dabauto.ro

marin-paius

Marin Păiuș

Consulant Achiziții Auto Rulate

Tel: 0785.200.382

E-mail: marin.paius@dabauto.ro

Service Mecanica-Electrica:

Lucian Irimia

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel: 0753.103.910

E-mail: lucian.irimia@dabauto.ro

nicu.pintilie

Nicu Pintilie

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel: 0785.200.239

E-mail: nicu.pintilie@dabauto.ro

Marius Morar

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel: 0785.200.229

E-mail: marius.morar@dabauto.ro

Ciprian Andrei

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel: 0785.200.219

E-mail: ciprian.andrei@dabauto.ro

Service Caroserie:

n.militaru

Nicusor Militaru

Coordonator Service Caroserie

Tel: 0785.200.399

E-mail: nicusor.militaru@dabauto.ro

n.cerchezeanu

Nicolae Cerchezeanu

Consultant Service Caroserie

Tel: 0741.100.341

E-mail: nicolae.cerchezeanu@dabauto.ro

savulescu_radu

Radu Savulescu

Consultant Service Caroserie

Tel: 0757.038.811

E-mail: radu.savulescu@dabauto.ro

Cristian Neagu

Consultant Service Caroserie

Tel: 0785.200.288

E-mail: cristian.neagu@dabauto.ro

m.matei

Mihai Matei

Consultant Service Caroserie

Tel: 0757.038.822

E-mail: mihai.matei@dabauto.ro

Marian Filip

Consultant Service Caroserie

Tel: 0785.200.701

E-mail: marian.filip@dabauto.ro

Garantii:

Eugen Cobaleanu

Coordonator Tehnic si Garantii

Tel: 0753.103.911

E-mail: 
eugen.cobaleanu@dabauto.ro

ITP:

v.matei

Viorel Matei

Inspector ITP

Tel: 0755.105.841

E-mail: itp@dabauto.ro

Inapoi la site-ul principal