Telefon: 021.9793

Program Showroom Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth, Fiat Professional:

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00
Sambata: 09:00 – 17:00
Duminica: Inchis

Program Service:

Luni – Vineri: 08:00 – 17:00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Adresa: Splaiul Unirii, nr. 355 – 383, Sector 3, Bucuresti

Echipa Vanzari Fiat

Cornel Nedelcu
Director Vanzari

0785.200.236

cornel.nedelcu@dabauto.ro

Ionut Dima
Consultant Vanzari

0785.200.234

ionut.dima@dabauto.ro

Razvan Moldoveanu
Consultant Vanzari

0785.200.217

razvan.moldoveanu@dabauto.ro

Echipa Vanzari Flote

Ramona Ionescu
Coordonator Vanzari Flote

0784.332.019

ramona.ionescu@dabauto.ro

Cristian Alexandru Mircea
Consultant Vanzari Flote

0757.038.818

alexandru.mircea@dabauto.ro

Adrian Ristoiu
Consultant Vanzari Flote

0785.200.287

adrian.ristoiu@dabauto.ro

Echipa Service Fiat

Marius Petcu
Coordonator Receptie Service

0785.200.288

marius.petcu@dabauto.ro

Ciprian Andrei
Consultant Service Mecanica

0785.200.378

ciprian.andrei@dabauto.ro

Sorin Marincu
Consultant Service Mecanica

0785.200.231

sorin.marincu@dabauto.ro