Contact

Persoane Contact

  • Avatar

    Bogdan Muscalu

    Director Vanzari

    Email: bogdan.muscalu@dabauto.ro

    Tel: 0785.200.234

    Skill Level:
  • Avatar

    Cornel Nedelcu

    Consultant Vanzari

    Email: cornel.nedelcu@dabauto.ro

    Tel: 0785.200.236

    Skill Level:
  • Avatar

    Cristian Fotache

    Consultant Vanzari

    Email: cristian.fotache@dabauto.ro

    Tel: 0785.200.703

    Skill Level:

Persoane Contact


  • Avatar

    Marius Petcu

    Coordonator Service Mecanica

    Email: marius.petcu@dabauto.ro

    Tel: 0757.038.812

    Skill Level:
  • Avatar

    Dragos Bay

    Consultant Service Mecanica

    Email: dragos.bay@dabauto.ro

    Tel: 0785.200.378

    Skill Level:
  • Avatar

    Eugen Cobaleanu

    Coordonator Tehnic si Garantii

    Email: Eugen.cobaleanu@dabauto.ro

    Tel: 0753.103.911

    Skill Level:

Servicii Flote

  • Avatar

    Ramona Ionescu

    Coordonator Vanzari Flote

    Email: ramona.ionescu@dabauto.ro

    Tel: 0784.332.019

    Skill Level:
  • Avatar

    Alexandru Mircea

    Consultant Vanzari Flote

    Email: alexandru.mircea@dabauto.ro

    Tel: 0757.038.818

    Skill Level:

Locatie

Inapoi la site-ul principal