Program Vineri – 1 Mai: Inchis

Telefon: 021.9793

Program Showroom Fiat, Jeep, Alfa Romeo:

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Program Service:

Luni – Vineri: 08:00 – 17:00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Adresa: Splaiul Unirii, nr. 355 – 383, Sector 3, Bucuresti

Echipa Vanzari

Cornel Nedelcu
Director Vanzari

0785.200.236

cornel.nedelcu@dabauto.ro

Ionut Dima
Consultant Vanzari

0785.200.234

ionut.dima@dabauto.ro

Ana Tanase
Consultant Vanzari

0785.200.705

ana.tanase@dabauto.ro

Razvan Moldoveanu
Consultant Vanzari

0785.200.217

razvan.moldoveanu@dabauto.ro

Echipa Vanzari Flote

Ramona Ionescu
Coordonator Vanzari Flote

0784.332.019

ramona.ionescu@dabauto.ro

Cristian Alexandru Mircea
Consultant Vanzari Flote

0757.038.818

alexandru.mircea@dabauto.ro

Adrian Ristoiu
Consultant Vanzari Flote

0785.200.287

adrian.ristoiu@dabauto.ro